Wyniki Międzyszkolnego Konkursu „Mein Deutschheft”

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu „Mein Deutschheft”

 

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Oddziału Łomża PSNJN dokonał rozstrzygnięcia Międzyszkolnego Konkursu „Mein Deutschheft”.

Celami konkursu było stworzenie zeszytów do nauki języka niemieckiego z autorskimi okładkami uczniów, promowanie talentów plastycznych dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie zainteresowania młodych ludzi kulturą państw niemieckiego obszaru językowego.

Na konkurs wpłynęło 61 prac ze szkół województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego z następujących szkół:

  • Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym
  • Szkoła Podstawowa w Liskach
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie
  • Szkoła Podstawowa w Kołakach Kościelnych
  • Szkoła Podstawowa w Małym Płocku
  • Szkoła Podstawowa w Chludniach
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
  • Szkoła Podstawowa w Jelonkach
  • Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu
  • Szkoła Podstawowa w Zabielu
  • Szkoła Podstawowa w Czerwonym
  • Szkoła Podstawowa w Borkowie
  • Zespół Szkół nr 2 w Ostrołęce
  • Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
  • Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie

Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria: SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Maria Baranek – Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce – opiekun: Agnieszka Popielarczyk

I miejsce – Maciej Wiktor Płoski – Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce – opiekun: Agnieszka Popielarczyk

II miejsce – Maja Kornacka – Szkoła Podstawowa w Jelonkach – opiekun: Elżbieta Jastrzębska

III miejsce – Julia Kowalewska – Szkoła Podstawowa w Zabielu – opiekun: Agnieszka Podsiad

 

Wyróżnienia:

Joanna Imiela – Szkoła Podstawowa w Czerwonem – opiekun: Agnieszka Podsiad

Nikola Grużewska – Szkoła Podstawowa w Małym Płocku – opiekun: Magdalena Darmetko

Anna Koszycka – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie – opiekun: Krystyna Pęska

Oliwia Walulik – Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie – opiekun: Krystyna Pęska

Maria Koszykowska – Szkoła Podstawowa w Kołakach Kościelnych – opiekun: Krystyna Pęska

Paulina Zaremba – Szkoła Podstawowa nr 5 w Zambrowie – opiekun: Małgorzata Pawelec-Kacprzak

Kira Stebakowa – Szkoła Podstawowa w Kotle Dużym – opiekun: Anna Jankowska

Julia Dąbrowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży – opiekun: Wioletta Martynowicz

Julia Zaręba – Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu – opiekun: Elżbieta Jastrzębska

Olga Duda – Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży – opiekun: Damian Święcica

Weronika Sutkowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kolnie – opiekun: Dorota Połomska-Owczarczyk

 

Kategoria: SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Iza Lelujka – Zespół Szkół nr 2 w Ostrołęce – opiekun: Agnieszka Kwiatkowska

II miejsce – Natalia Staniszewska – Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej – opiekun: Jadwiga Pecko

III miejsce – Aleksandra Kalinowska – Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie – opiekun: Beata Pietranik

Wyróżnienie – Aleksandra Sznajder – Zespół Szkół nr 2 w Ostrołęce – opiekun: Ewa Gałka

 

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 8 czerwca o godz. 14.30 w Nowogrodzie. O dokładnym miejscu opiekunowie uczniów zostaną poinformowani indywidualnie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Comments are closed.