TURBOLANDESKUNDE 2021

TURBOLANDESKUNDE 2021

W tegorocznej edycji konkursu Turbolandeskunde wzięło udział 10 szkół z Łomży i regionu. Niestety z przyczyn technicznych w dobie pandemii i obostrzeń odbył się tylko etap szkolny tego konkursu. Uczniowie rozwiązywali test on-line samodzielnienie lub w zespołach trzyosobowych. Najwyższe wyniki  93% uzyskało ośmioro uczniów:

Magdalena Ościłowska  z Zespołu Szkół Nr w im. rtm. Witolda Pileckiego  w Ostrowi Mazowieckiej, uczennicę przygotowała pani Jadwiga Pecko,

Ewelina Kowalewska z ZSWiO Nr 7 w Łomży,  pod kierunkiem pani Justyny Szewczyk.

oraz drużyny ze szkół II LO im. Marii Konopnickiej w Łomży w składzie: Julia Borkowska, Piotr Czerwiński, Kacper Wiśniewicz. Uczniów przygotowały panie Elżbieta Nieciecka i Beata Trzcińska. Taką samą ilość punktów zdobyła również drużyna  III LO im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży w składzie: Martin Lenart, Aleks Jędrzejek i Kacper Parzych. Uczniów do konkursu przygotowała pani Iwona Batko.

Wszyscy uczniowie otrzymali zaświadczenia o udziale w konkursie, a najlepsze drużyny dostały również drobne upominki oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy serdecznie zaangażowania a nauczycielom dziękujemy z podjęty trud przygotowania młodzieży. Zapraszamy do kolejnych edycji w przyszłym roku szkolnym.

 

Koordynator konkursu Turbolandeskunde

Ewa Korytkowska

Comments are closed.